Suveks tööle

17.-18. aprillil toimub Suveks tööle online-mess, kus pakutakse tööd just 13- kuni 26-aastastele noortele. Messi lehekülg avaneb aprillis aadressil:  toomess.ee/suvekstoole.


Mis messil toimub?

1.   Üle saja erineva tööandja ning üle 200 tööpakkumise erinevates valdkondades üle kogu Eesti – nii suveks kui kooli kõrvalt töötamiseks. Lisaks on messil suvised tööpakkumised välismaale.
2.   Vabatahtliku töö võimalused nii Eestis kui ka välismaal.
3.   Harivad veebinarid inspireerivate inimestega (tööseadusandluse, võrdõiguslikkuse, ettevõtlikkuse jm teemadel). Veebinarid algavad mõlemal päeval kella 16.00st.
4. Võimalus küsida online´is tööandjalt küsimusi ning töötukassa karjäärispetsialistiga töö ja haridusega seotud teemadel vestelda.


Miks noortel tasub tööle minna?

  1. Lisasissetulek – töö eest saab ju palka!
  2. Töökogemus – tööpakkumisi on erinevaid ning iga kogemus võib avada ukse uuele võimalusele.
  3. Teadlikum pilt töömaailmast.
  4. Uued tutvused – ei saa ette teada, kas kunagisest pinginaabrist saab järgmine Eesti president või suvisest tööandjast koostööpartner oma ettevõttes.
  5. Huvitavad väljakutsed tänu vabatahtlikule tööle ja välismaal pakutavatele võimalustele – iial pole välismaal käimine olnud nii lihtne kui praegu. Erinevad programmid ja ühendused on loodud just noortele, kes saavad võimalusest kinni haarates kindlasti väga huvitava ja hea kogemuse!

Enne messil osalemist võiksid noored teha omale CV – selles on abiks töötukassa karjäärispetsialistid. Nendega saab ühendust võtta töötukassa kodulehel: Registreeri nõustamisele! 

Noored saavad üritusega liituda ka Facebookis: Suveks tööle online-mess!

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist